16 Жовтня, 2021

Джерело: “На Банковій трапилася істерика. За нашими даними, керівництву “Свобода слова” дзвонив радник Єрмака одіозний…

Ввечері 8 жовтня Савік Шустер в своїй програмі двічі проігнорував прохання генерального прокурора Ірини Венедиктової продемонструвати оперативне відео переговорів Віктора Медведчука з російськими політиками, де, імовірно, мова йшла про Петра Порошенка.

ТГ-канал “Путч” передбачає, що тему зв’язку Медведчук – Порошенко намагався реанімувати глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, сподіваючись на емоційну реакцію Ірини Геращенко. Однак вона тактично промовчала і скандалу не сталося.

“На Банковій трапилася істерика. За нашими даними, керівництву ток-шоу дзвонив цілий радник цілого Андрія Єрмака одіозний Міша Подоляк з вимогою прокрутити в ефірі відео після реклами, але Савік Шустер відмовився продовжувати тему і вивів до мікрофона звільненого Дмитра Разумкова, який почав килимові бомбардування “слуг народу” “, – пишуть автори каналу.

У третьому блоці ток-шоу Савік Шустер також не став повертатися до теми про нове обвинувачення Медведчука і приступив до обговорення офшорної теми і відмивання грошей олігарха Ігоря Коломойського.