30 Липня, 2021

В Луганську помітили снайперів ГРУ РФ з Владикавказу: “Працюють групами по два снайпера і група підтримки”

Росія перекинула на Донбас групу снайперів з елітного підрозділу ГРУ ЗС РФ. Це мабуть і є причиною великих втрат української армії на початку 2021 року.

Про це написав сепаратистський Telegram-канал “Чіткий Луганськ”. Повідомляє Діалог.UA.

За даними ресурсу, в Луганськ прибула снайперська група 54-о центру підготовки розвідувальних підрозділів ЗС РФ з міста Владикавказу (в/ч 90091). Вони нібито озброєні не тільки снайперськими гвинтівками, а й російською системою ближньої розвідки “Соболятник-О”, а також засекреченої системою зв’язку.

“Працюють групами 2 снайпера і троє військовослужбовців – група підтримки”, – написали сепаратисти.

За їх даними, ця “еліта ГРУ” підходить до українських позиціях на 200 – 300 метрів, після чого починає атаку.

Варто відзначити, що в останні тижні на Донбасі сталася різка ескалація і збільшилися втрати в рядах ВСУ. Більшість загиблих – робота ворожих снайперів. Наприклад, у четвер, 11 лютого в день візиту на передову президента України Володимира Зеленського та послів країн-членів G7 російські стрілки вбили двох українських військовослужбовців.

Як повідомляють українські волонтери, снайперів ЗСУ та контрснайперських груп на фронті немає, їх було відведено в рамках перемир’я. І зараз просто немає кому прикрити українських військових. Вочевидь вороги знають про цей факт, тому і діють так знахабніло.