16 Жовтня, 2021

Ар’єв: Банкова ротом свого ручного спікера Арестовича знову готова дати воду в Крим.

Банкова ротом свого ручного спікера Арестовича знову готова дати воду в Крим. І хоч рот говорить про жорсткі умови для цього кроку, ви не знайдете серед них головної: деокупації півострова. (тут)

Офіс Зеленського готовий здати кримських татар і українців, які борються з окупантами ціною своєї свободи і життя. На Банковій намагаються не згадувати бранців Кремля, який бере заручників цілими родинами, як це сталося в родині Ісмаїлових-Омерових, де за ґрати кинули всіх чоловіків. Отже, на Банковій торгують територією України: задля примарного звільнення одної частини готові злити іншу. Це злочин.

Проте, ОП зливає своїх не вперше. «Вагнерівці», зірвана спецоперація зі звільнення заручників з Донецька. Чого варта лише скандальна історія з внесенням РНБО в список криміналітета захисників України – бійців чеченського батальйона імені Шейха Мансура! Вона теж має в основі огидну торгівлю і скоро я оприлюдню шокуючу інформацію про те, чому це сталося і за яких обставин.

А злив спецоперацій по «вагнерівцям», чеченських добровольців і постійні спроби дати воду окупантам – все це має спільний корінь, який проріс в президентському офісі прямо з Москви.

Volodymyr Ariev

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.