11 Серпня, 2022

Блогер: Сказати, що це сeнсaцiя – не сказати нічого. Президент Польщі Дуда відмовився від зустрічі з Меркель під час її офіційного візиту до Варшави

Президент Польщі Дуда відмовився від зустрічі з Меркель під час її офіційного візиту до Варшави, пояснивши це «розбіжністю графіків».

Сказати, що це сенсація – не сказати нічого. Причиною називають «Північний потік – 2». Якщо це така позиція щодо співпраця Ангели з росією по лобіюванню СП2, то величезний респект Анджею за залізні принципи в питанні захисту національних інтересів своєї країни!

На окрему увагу заслуговує реакція російських «ЗМІ» та російських політиків на цю скандальну подію. А реакція буквально істерична, ніби викрили агента ФСБ Анжелу.

«Пушков: Дуда принизив себе, відмовившись від зустрічі з Меркель»;
«Відмова президента Польщі Анджея Дуди від зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель – це ляпас главі уряду ФРН. Про це в понеділок, 13 вересня, заявив «Известиям» німецький політолог Олександр Рар.»;

«В Німеччині заявили про образу Меркель польським президентом Дудою» – РІА Новини.

Сергій Наумович

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.