11 Серпня, 2022

BBC повідомляє, що Росія знову реорганізувала командування операціями в Україні. Ними тепер керуватиме…

BBC повідомляє, що Росія знову реорганізувала командування операціями в Україні. Ними тепер керуватиме командувач Південного військового округу генерал Олександр Дворніков, який має великий досвід бойових дій у Сирії.

Росіяни вважають, що досвід війни у ​​Сирії допоможе Дворнікову. Але тут є кілька проблем. Для початку росіяни в Сирії воювали не з високомотивованою армією, яка 8 років відточувала мистецтво утилізації ворога, а з повстанцями. Далі варто відзначити, що саме угруповання, задіяне у війні з Сирією, було значно менше, а отже, інші масштаби. І по-третє, у сирійських повстанців не було всього того озброєння, яке має наша армія. Все це говорить про те, що росіяни розуміють свою необхідність зміни командування своєї армії, але заміна говорить про те, що вони не мають НІКОГО іншого, крім Дворнікова. Його компетенція, досвід та знання на порядок нижчі, ніж у українського командування. Але нам варто пам’ятати про те, що росіяни мають перевагу в живій силі і техніці. Але так було з перших днів, що не завадило нашим ЗСУ та генералітету успішно нашаткувати окупантів.

У мене немає недооцінки противника і я не в полоні шапкозакидальних настроїв, які вже оселилися в деяких головах. Але оцінюючи рівень командування російської армії я бачу, що їхній досвід і рівень компетентності значно гірший, ніж їхні будинки на Рубльовці. Ну хто на що вчився.

При цьому експерти зазначають, що якщо Дворніков не зможе налагодити координацію між усіма військовими силами, а це сьогодні головна причина всіх проблем росіян, то теж зазнає поразки, але замінити його ніким. Найближчим часом на нас чекає велика битва за Донбас і поразка росіян буде не просто програшем в окремій битві, а може стати передвісником загальної поразки Кремля.

Тому вірте в ЗСУ та Залужного. Вірте в Україну. Вірте у нашу Перемогу. І допомагайте! Разом ми переможемо!

Борислав Береза