11 Серпня, 2022

Береза: А ось це чудова новина. Зателефонував мій старий приятель з Білорусі. Він із сім’ї військового. І вчора в них вдома бухали його тато та товариші по службі…

А ось це позитивне!

Зателефонував мій старий приятель з Білорусі. Він із сім’ї військового. І вчора в них вдома бухали його тато та товариші по службі. А він із ними за одним столом сидів і з цікавістю слухав, як не подобається білоруським офіцерам ідея війни. Адже вони раніше вважали війну чимось далеким і абстрактним. І вкрай малоймовірним, а тут раптом з’ясувалося, що їх можуть надіслати до Сирії та України. І не бухати чи шопитися, а воювати. В ім’я інтересів Росії. Ось, зовсім їхня така перспектива не спокушає.

Я спитав, а чи не бояться вони так відверто говорити? І він відповідає, що вони все життя разом і багато хто поріднився давно. А найкраща фраза, яка прозвучала за столом була:

– Нехай тарган свого Колю в Сирію шле. Ми там що забули? Там наших інтересів нема. Чи з Україною воювати? Нашими руками хочуть каштани з вогню тягати? Зовсім Лука шизанувся.

Тож настрої в білоруській армії явно не ті, які чекають  Лукашенко та його недоумкуватий Азаренко. І це гарна новина.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.