27 Травня, 2022

Береза: Пам’ятаєте засідання РНБО, коли Зеленський оголосив про санкції проти 557 “злодіїв в законі”…

Пам’ятаєте феєричне засідання РНБО, коли Зеленський оголосив про введення санкцій проти 557 “злодіїв в законі” і 111 іноземців, які є кримінальними авторитетами?

Так ось, добрі люди показали мені ці списки. І я розумію, що не мені одному. А знаєте чому? Зараз розповім.

Список великий. І кумедний. Наприклад, в ньому є вже померлі люди, ті які відбувають терміни, раскороновані і не живуть в Україні. Як їх внесли? Не знаю. Мабуть компетентністю тут і не пахне. Але є чимало і реальних злодіїв в законі і представників криміналу. Ось тут найцікавіше.

Є там 15 імен навколо яких зараз йдуть торги. Не знаю скільки треба заплатити щоб зникнути з цього списку, але кілька джерел мені підтвердили, що такі переговори ведуться і пропозиція не від злодіїв, а злодіям. Яскраво?

Мабуть повторюється історія з санкціями РНБО для контрабандистів. Тоді багато прізвищ зникли зі списку. Мабуть, не безкоштовно. Хоча частина контрабандистів і так вхожі в Офіс президента і навпаки змогли внести своїх конкурентів в список тих, хто потрапляє під санкції. І щоб не друзі Зеленського не сильно підчистили список і не сильно збагатилися на цьому, то списки злили. Щоб ми побачили кого приберуть і повідомили про це. Так що пішов я за попкорном. Це буде очешуітєльне шоу! Так, Володимир Зеленський?

PS До речі, “слуга народу” Галина Янченко вважає, що “злодії в законі” – це ті, хто грабує квартири і викрадає машини. Про це вона заявила вчора на ефірі. Це щоб ви розуміли рівень компетентності членів моносброда.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.