11 Серпня, 2022

Береза: Сц..ко! Ору! Переконуєш людей, що треба відроджувати Україну і не варто їхати, а діючий депутат ВР пише…

Екснардеп Борислав Береза прокоментував скандальне листування нардепки від “Слуги народу” Анни Колесникової в стінах ВР. Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“Сцуко! Кричу! Переконуєш людей, що треба відроджувати Україну і не варто їхати, а діючий депутат ВР пише, що “валити з цієї країни треба”. Не змінювати Україну на краще, а валити?

Вали нах з нардепів, прислуга Зеленського! Тому що з таким підходом цей #моносброд голосуватиме за що завгодно, щоб збагатитися і звалити з України. Треба продати країну? Вони легко на це підуть, мерзотники!

Після подібного, депутат який володіє совістю і відповідальністю перед виборцями, повинен скласти мандант. Але про яку совість і відповідальность може йти мова, якщо це #слуги. ((” – написав екснардеп.

Після галасу у ЗМІ нардепка почала виправдовуватися написавши пост на своїй сторінці у Фейсбук, який через деякий час все ж таки видалила.  Але Борислав Береза встиг зробити скрін і прокоментував:

“Яке ж воно тупе і убоге створіння. Вирішило виправдатися. Мабуть сценаристи з Банкової вирішили, що лохам можна впарити історію про відпочинок. І прислужка, спіймана на тому, що написала повідомлення “Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни.”, вирішила викручуватися до кінця. Вона написала в своє виправдання, що це вона у відпустку вирішила звалити. Правда про те, як взаємопов’язано її раптове бажання “звалити в відпустку” з тим, що Хомчак повідомив про концентрацію російських військ на кордоні з Україною, вона пояснити не змогла. І сценаристи з Банкової не змогли. У підсумку, вона знесла пост. Тупо і передбачувано!”

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.