25 Червня, 2022

Береза: Тепер можна розповісти. Так, Ірпінь звільняється. І це робиться об’єднаними силами. Операція стала результативною завдяки тому, що всі працювали складно та згідно за планом.

Ну, раз Голова Нацполіції Ігор Клименко написав про це, то й мені тепер можна розповісти.

Так, Ірпінь звільняється. І це робиться об’єднаними силами. Операція стала результативною завдяки тому, що всі працювали складно та згідно за планом. Тому хочу одразу назвати тих, завдяки кому сьогодні в Ірпінь повертається українська влада.

По-перше, курирував усю операцію ГУР МО. По-друге, це співробітники Національної поліції – Поліція особливого призначення (екс-беркут) та КОРД, військові – арта, танкісти та десантники, добровольці та інтернаціоналісти, а також ТРО. І керував усією цією операцією справжній бойовий генерал поліції Олександр Фацевич. І керував, і заходив разом із усіма. Я це особисто підтверджую. А ще я хочу назвати того, хто першим входив до Ірпіня під обстрілом ворожої артилерії. Це полковник Василь Віконський та його підрозділ. Я його бачив у дії і йому моя щира повага. Окреме спасибі танкістам. Без них тяжко. Але треба сказати головне, що ця операція не була б успішною, якби не всі воїни, які протягом багатьох тижнів вели вуличні бої та не здавали місто. А тут і ЗСУ, і добровольці “Київської Русі” та “Карпатської Січі”, і всі, хто зі зброєю в руках тримав оборону.

З часом, коли станемо можна, то я назву і їх. Загалом ви бачите, що влада повертається в Ірпінь. Тим більше, що Позивний Маршал уже на місці визначив чим найближчим часом у місті займатиметься Патрульна поліція. І повірте, захід у місто та його визволення – це дуже непроста операція. Але завдання виконується, тому що робиться все можливе та неможливе усіма учасниками операції.

На жаль, поки що не можу нічого більше розповісти. На жаль, не маю права. А розповісти є що. Хоч я й мовчав весь цей час. І колись я все розповім. А на сьогодні – це все. Ну, і трохи фотографій з Ірпіня, який понівечили окупанти. Але я точно знаю, що ми згодом усе відновимо, але нічого не забудемо. І нікого не забудемо.

Борислав Береза