11 Серпня, 2022

Береза: Це дуже важлива та дуже позитивна новина! Добре, що в ОП нічого не знали про цю операцію. Інакше б закінчилося…

Це дуже важлива та дуже позитивна новина!

Сьогодні в Києві затримали головного військового злочинця донецького концтабору бойовиків “Ізоляція” Дениса Куликовського на прізвисько Палич.

Головне, що цю мерзотність не можна віддавати Кремлю. Він є реальним військовим злочинцем і буде ідеальним свідком у Гаазі. І навіть якщо Путін пообіцяє Зеленському, що зустрінеться з ним, то віддавати не можна.

Такий жирний улов, упійманий в результаті спецоперації, не повинен бути відданий ворогові. А у кремлядєй зараз істерика щодо цієї ситуації. Вони усвідомлюють, хто потрапив нам до рук і до чого це може призвести.

Добре, що в ОП нічого не знали про цю операцію. Інакше б закінчилося, як в історії з вагнерівцями. А зараз нехай в ОП брешуть, що ця операція була “взята під особистий контроль Зеленським”. Це вже не важливо. Важливо, що його “взяли”.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.