16 Жовтня, 2021

Береза: Тут добрі люди з ОП підтвердили майбутні ротації. Ірина Венедиктова здійснить своє бажання і піде з публічної посади Генпрокурора, а…

Тут добрі люди з ОП підтвердили майбутні ротації.

1. Ірина Венедиктова здійснить своє бажання і піде з публічної посади Генпрокурора на тиху посаду міністра юстиції. І разом з нею “підуть” всі заступники. Мабуть у вільний продаж знову надійдуть місця в Генпрокуратурі.

2. На її місце буде призначений Баканов. Був лейтенант Баканов, а стане Генпрокурор Баканов. Цікаво, чи повториться при ньому історія того, що заступники Генпрокурора будуть замовляти вбивство один одного. В СБУ це було.

Будуть і інші ротації і звільнення з вересня, але вони менш цікаві. Хоча, кажуть про те, що американці вже вимагають зняття Єрмака з посади Глави ОП, як явного агента впливу ФСБ. І щоб зняти напругу, Єрмака можуть перевести на посаду секретаря РНБО. Адже йому не важливо з якої посади правити і бути регентом для Зеленського. Але це ще не остаточне рішення, а лише варіант. Але осінь буде весела.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.