11 Серпня, 2022

Береза: Ви так часто питаєте про Піски, що я все ж таки відповім. Напишу те, що я знаю точно і те, що можу сказати.

Ви так часто питаєте про Піски, що я все ж таки відповім. Напишу те, що я знаю точно і те, що можу сказати.

1. На даний момент Піски контролюються ЗСУ. Менше слухайте Гіркіна з його підписом для 65% контролю. Гіркін співробітник ФСБ. Я навіть не питатиму, як це можна вирахувати при врахуванні мікроскопічного розміру цього села. Це тупий вкид. Так, там зараз дуже важко. Але це чергове пекло, яке ЗСУ навчилися долати. І це завдяки героїзму наших воїнів. Ворог лізе з усіх щілин. Наші воїни тримають позицію.

2. Ми залишили лише одну з ліній оборони, яка була під жорстким, масованим вогнем. Немає сенсу там тримати людей під смертельним вогнем, якщо є вигідніша позиція, яка збереже життя воїнів і не дасть ворогові прорватися. У нас там є кілька ліній оборони. І це звичайний тактичний маневр.

3. Ми маємо явний недолік в арті. Є. І найближчим часом його важко скоротити. А сьогодні — війна артилерій. Але на даний момент на ділянці Пісок проблема частково вирішена. Допомога та підкріплення вже там є. Тому Піски ми тримаємо, хоч ворог сконцентрував там величезний кулак для прориву. Менше паніки. Більше довіри до ЗСУ.

І менше емоцій. Не читайте будь-яких рашистських піздаболів. Читайте офіційні повідомлення Генштабу. Все, що можна і все, що не дасть зайвої інформації ворогові, вам розкажуть. І пам’ятайте, що війна йде не лише на фронті, а й в інформаційному просторі. Тому робіть висновки і не піддавайтеся паніці. Перемога буде за нами!

Борислав Береза