25 Червня, 2022

Береза: Вибачте, але це шедевр! Є у мене приятель з Ізраїлю. Живе в Тель-Авіві. У цього приятеля є брат. Так ось дружина його брата…

Вибачте, але це шедевр! Є у мене приятель з Ізраїлю. Живе в Тель-Авіві. У цього приятеля є брат. Так ось дружина його брата зловила цього самого брата на … на адюльтері. Вірніше на панночці, з якою у нього була ця сама подружня невірність. Дружина мароканка. Емоції хоч греблю гати. Були крики і крики.

Брат приятеля нагадував, в момент виправдання, нашу владу. Намагався викручуватися як міг, але закопував себе ще глибше. Як останню версію він намагався переконати свою розгнівану дружину, що вчинив акт чини перелюбу під впливом якихось побічних ефектів вакцини від коронавируса. Мовляв, це його підштовхнула на подібне вакцинація.

На доказ своєї правоти він пішов до адвоката, щоб подати в суд на виробника і хоч так переконати свою розлючену дружину. Адвокат гульвіси з інтересом вислухав його версію і сказав, що на позов до держави або ж до виробника з такою історією можна не розраховувати, але сама ідея цікава і може спрацювати колись в його особистому житті. Якщо дружина захоче в подібне повірити, але шанси мінімальні. І потім в кінці додав, що йому дуже цікаво, як подібна версія народилася в голові спійманого на зраді. Відповідь була феноменальною:

– Я їй намагався довести, що тут все логічно. Адже Pfizer робить не тільки вакцину, але і віагру. Може у них там на виробництві хтось щось переплутав, ось на мені і спрацював мікс вакцини з віагрою. І я взагалі погано пам’ятав в той момент, що робив. Добре, хоч з жінкою …

Вся ця розмова відбувалася при моєму приятелі. Він мені сказав, що в той момент кава, яку він пив, пішло у нього через ніс. Так він давно вже не іржав. А версія про вакцину не допомогла. Все йде до розлучення. Але це вже зовсім інша історія.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.