27 Травня, 2022

Береза: Я бачив чимало. Спалені хати та зруйновані міста. Убиті діти та страчені сім’ї. А сьогодні вночі…

Я бачив чимало. Спалені хати та зруйновані міста. Розгорнута від снарядів земля. Убиті діти та страчені сім’ї. А сьогодні вночі до нас на позицію прилетіло.

П’ять 300-тих. Один важкий, і йому вже ампутували ногу. Молодий дядько, трохи старший за мене. Має 4 дітей. Так я хочу, щоб це все прийшло в Росію. Жорстоко, скажете ви? Може. Але я хочу, щоб у їхні будинки та сім’ї прийшла та сама біда, що й у наші.

Я хочу, щоб горе прийшло в сім’ї Соловйова та Сукабеєвої. Хочу, щоб їхні діти сиділи у бомбосховищі і не знали, коли все скінчиться. Хочу щоб горіли їхні заводи, елеватори та міста. Хочу, щоб око за око, зуб за зуб.

Я не злюся, але дуже хочу, щоб вони всі випробували те, що випробували ми, наші сім’ї, наші знайомі та друзі. Дуже хочу щоб якісь міста стали подібними до Маріуполя, Харкова, Охтирки, Бучіта Чернігова. Не знаю чи стане мені від цього легше, але впевнений, що це буде чесне покарання всьому цьому натовпу, що шаленіє, який у п’яному рашистському чаді крику і галдя підтримали війну. Тепер буде чесно, щоб вона прийшла до них. Вони ж хотіли війну? Мають право стати жертвами.

Адже той, хто сіє вітер, пожинає бурю. Тож нехай же гримне буря на їхні голови. Це буде справедливо. Амен!

Борислав Береза 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.