11 Серпня, 2022

Береза: Я приніс вам зраду. Ні, навіть не #зраду, а #зрадіще. І це історія про тих високопоставлених силовиків, які, схоже, чекають на прихід Путіна в Україну і готуються зустрічати його

Я приніс вам зраду. Ні, навіть не #зраду, а #зрадіще. І це історія про тих високопоставлених силовиків, які, схоже, чекають на прихід Путіна в Україну і готуються зустрічати його з короваєм у руках. На тлі всього, що відбувається, з можливим початком чергового етапу війни проти України, починають розкриватися “консерви”.

Є така людина Шайхет Сергій. Це начальник ГУНП у Миколаївській області. Цілий полковник. А його тато, Олег Шайхет, колишній міліціонер, який дослужився до полковника, поки командував спецпідрозділом «Сокіл» волинського УБОЗу, тепер має відношення до охорони… Коломойського. І тому нікого не дивує, що Сергій Шайхет отримав таку високу посаду. До речі, 7 грудня 2015 року Сергія Шайхета було звільнено з поліції через службову невідповідність: він не пройшов атестацію. Але оскаржив рішення атестаційної комісії у суді, зміг вирішити та поновився на посаді. А після приходу Зеленського цей молодий дар у липні 2020 року став начальником Миколаївського ГУНП, у вотчину Арахамії. І там таке почалося… Але це до нашої історії не стосується.

Тепер про головне. Командування бригади тероборони Миколаївської області звернулося до Олега Шайхета з проханням дати можливість проводити регулярні навчання на навчальному центрі ГУНП. І отримав відмову. Без пояснень. Йому почали пояснювати, що це необхідно для України, але це не мало впливу. Мабуть, Шайхет вважав, що він краще знає, що необхідно Україні, чи він навпаки вирішив, що люди без підготовки становитимуть меншу загрозу для потенційних загарбників. Загалом стало відомо, що він саботує процес і не пускає на полігон.

Довелося підключати перевірений аргумент – делегацію ветеранів АТО. Це допомогло вирішити питання, але не факт, що надовго. Сергій Шайхет явно робив це зі скрипом та без радості. І як сказав один із учасників “спілкування” – “Пацан явно вважає себе таким собі Гогілашвілі”.

І ось у мене виникло питання, а скільки таких “засланих козачків” сидять у МВС, Нацполіції, СБУ таОП, які чекають на час, коли можна буде одягнути косоворотки та розкрити обійми кремлядям? Але дуже хочеться реакції від міністра МВС, Дениса Монастирського, та начальника Нацполіції України Ігоря Клименка щодо цієї ситуації. Тому що, якщо хтось на місцях саботує підготовку тероборони, то це явно не на користь України. Отже, розберіться з цим питанням, якщо вам не байдужа ця проблема. І бажано до вторгнення.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.