11 Серпня, 2022

Береза: Зеленський пафосно, у залі ВР, підписав Указ про перехід на професійну армію та збільшення чисельності на 100 000 військовослужбовців. Гарний жест. Але не більше. З таким же успіхом…

Зеленський пафосно, у залі Верховної Ради, підписав Указ про перехід на професійну армію та збільшення чисельності на 100 000 військовослужбовців. Гарний жест. Але не більше.

З таким самим успіхом він може підписати Указ про мінімальну пенсію в 10 000$ або Указ про те, що роздадуть усім сестрам по сережках. Тому що і кількість військовослужбовців та решта регулюється Законами, які приймає ВР. А Указ Зеленського – це черговий піар.

І коли Зеленський говорить про збільшення армії на 100 000, але не дає жодних тактико-економічних обґрунтувань, а також не показує джерела фінансування даного проекту, то ми відразу розуміємо, що в повітрі нестримно завоняло мільярдом дерев за три роки і 4000 $ зарплати вчителям . Ну, не може він не піаритись і не ляпати дурниці. Не здатний.

Смішно було спостерігати, як Зеленському аплодували такі ж некомпетентні тіла, як і він сам. Шапітолій, він і є шапітолію.

Борислав Береза 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.