11 Серпня, 2022

Березовець: Ще кілька таких вибухів на російських нафтобазах, і потреба в нафтовому ембарго з боку ЄС відпаде сама по собі.

Політолог Тарас Березовець про вибухи на російських нафтобазах. Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“Ще кілька таких вибухів на російських нафтобазах, і потреба в нафтовому ембарго з боку ЄС відпаде сама по собі. Росії просто нічого буде постачати. Благодатний вогонь спустився на Брянськ цієї ночі, знищивши найбільшу нафтобазу, яка працює на експорт до Євросоюзу.”

Нагадаємо, у російському Брянську спалахнули резервуари на нафтопереробному підприємстві. Повідомляється, що точок спалаху дві, друга —ймовірно, ємності з пальним у військовій частині.

Масштаби пожежі МНС РФ не розголошуються, але жителів прилеглих житлових будинків евакуювали. Жителі міста повідомляють, що цьому передували потужні вибухи. На відео з місця подій видно, що пожежникам непросто впоратися з вогнем. Пожежі надано підвищений ранг, є пошкодження резервуарів.

Очевидці пишуть, що горять два резервуари з паливом на Московському проспекті та нафтопереробному заводі за адресою Сніжецький вал. Також повідомляється, що горить військова частина поруч.