25 Червня, 2022

Без надмірних емоцій, зрад та перемог ситуація приблизно така. На фронті йдуть важкі бої на вимотування російських військ, поки йде підготовка резерву та постачання зброї. Тактичні наступи та відступи ЗСУ…

Без надмірних емоцій, зрад та перемог ситуація приблизно така.

На фронті йдуть важкі бої на вимотування російських військ, поки йде підготовка резерву та постачання зброї. Тактичні наступи та відступи ЗСУ.

Стосовно зброї. Міністр оборони України Резніков, після зустрічі групи Рамштайн, в принципі був задоволений прийнятими рішеннями. Вони секретні і нам говорять дуже мало і то в своїх цілях. Хто каже що зброї мало і не та. Згадайте що спочатку одні противотанкові комплекси поставляли. А зараз вже гаубиці, протикорабельні ракети і бойові гелікоптери. І це тільки те що загально відомо.

В світі, особливо ЄС, ломається менталітет і корупційні схеми з Кремлем, які десятиріччями працювали.
Відверто саботує поставки зброї тільки уряд Шольца, хоча 75% німців підтримують її надання Україні. Але в ФРН скоро вибори і будемо надіятись соціал демократи пролетять. Діло не тільки в зброї, а в тому що вони досі оосновний спонсор кремлівського режиму. Це зовсім не та провідна роль на яку претендує в світі і Європі Германія.

Більшість країн нас підтримують, навіть Нова Зеландія надає легкі гаубиці та відправляє своїх інструкторів артилеристів.

Основне, що з нами США та Великобританія. Переконавшись, що ЗСУ та український народ вміють та здатні воювати, вони нам вже надали таку допомогу фінансами і зброєю, причому при двох партійній підтримці. Що поразки України там навіть не розглядають. Це стане другим Афганістаном не тільки особисто для Байдена і Джонсона, а катастрофою для політичних еліт. Які не змогли протистояти новому фашизму та Путіну.

Переможемо. Сама темна ніч, перед світанком.

Oleg Helgiv

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.