30 Липня, 2021

Блогер: А “президент” не посоромився офіційно назвати однією з версій підриву наших бійців “недбале ставлення до служби”.

А “президент” не посоромився офіційно назвати однією з версій підриву наших бійців “недбале ставлення до служби”.

Ну не визнавати ж наслідки своїх рішень, після яких фронт втратив щільність, підрозділи обмежили в розвідці, а військових стали штрафувати за активні дії – в результаті чого було дуже полегшено життя ворожим снайперам, розвідникам та диверсійним групам; одна з яких точно поставила ті міни та привела їх в дію під час руху бійців ЗСУ – бо окупанти срати хотіли на фантазії Зеленського про “мір”, і роблять як їм треба, це не перший підрив і не останній.

Щодо запропонованого “комплексу заходів” – аналізувати там немає чого, то хомчаковщіна впереміш з обивательською істерікою уклоніста “прибрати застарілі міни”.

Це фактично знову “не туди полізли”, тільки іншими словами у виконанні людей, які свідомо дискредитували армію, знизили її мотивацію та тупо руйнують що ще залишилось з часів тієї України, яка мала гідність захищати себе.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.