16 Жовтня, 2021

Блогер: Азербайджанська операція показує Україні успішний сценарій дій: будувати армію, озброїтися найсучаснішим, копити злість, заручитися підтримкою…

Зараз всі пильно стежать як розвиваються події між Азербайджаном і Вірменією. Ми бачимо як президент Азербайджану Алієв дуже рішуче налаштований на звільнення окупованих територій Карабаху.

Блогер під псевдонімом Dr.Swine поділився роздумами, як Україні на прикладі Азербайджанської операції звільнити окуповані території Донбасу. Успішний сценарій блогер виклав в шести пунктах. Про це він написав в Твіттер, передає INFO SLOVO.

“Азербайджанська операція по звільненню окупованих земель показує Україні приблизний успішний сценарій дій.

1. Будувати армію

2. Озброїтися найсучаснішим

3. Копити злість

4. Заручитися підтримкою сильного союзника

5. Чекати слабкості ворога

6. Діяти без жалю і не озираючись.”

Дана публікація блогера отримала підтримку в соцмережі.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.