27 Травня, 2022

Блогер: Буде зарано сказати, що у вчорашніьому бою Порошенко тріумфально переміг, але цілком коректно – що Янелох його програв начисто.

Буде зарано сказати, що у вчорашніьому бою Порошенко тріумфально переміг, але цілком коректно – що Янелох його програв начисто.

І справа навіть не в тому, що він не досягнув поставленої мети, продемонструвавши всім, якою слабкою й заляканою є його влада. І не в тому, що загнав себе в класичний цуґцванґ, коли будь-який варіант розв‘язання ситуації є для нього однаково згубним (можливо, саме неуспіх із арештом Порошенка навіть врятував його задницю на певний час – К.В.) А тому, що передбачити це було елементарно, на це здатний будь-хто з десятків українських політиків першого ряду, але не МЗЧ на посаді президента.

І головний висновок, який ви маєте, нарешті, зробити з цього (я-то до нього дійшов давно) – немає ніякої маріонетки Єрмака чи Коломойського, котрі прекрасно розуміють, наскільки трагічними для їхніх інтересів є дурні капризи Янелоха, а є тупувата, самозакохана, вередлива, гіперемоційна закомплексована дитина, категорично не здатна слухати чиїсь поради чи сприймати позиції відмінні від своєї. Немає в його діях ніякого раціо – тільки комплекси й незрілі емоції провінційної примадонни.
Звичайно, є одна людина, котра від такого стану справ серйозно виграє – ВВХ. Недарма він робив ставку на «містера Хаос». І Зеленський цю функцію виконує ідеально. Та навіть якщо в оточенні Янелоха і є реальний кріт, який працює на Чекістан, у ОП все одно достатньо абсолютно раціональних людей, котрі прекрасно розуміють, чим все це може для нього (МЗЧ) й них усіх закінчитися. Однак, особливість Зеленського-керівника саме в тому, що він і не здатний рахуватися в більшості випадків із іншою думкою й не тримає біля себе радників, здатних її висловлювати.

Країною керує Зеленський. Крапка. Досить уже відмазувати його версіями про міфічних кукловодів.

Карл Волох 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.