11 Серпня, 2022

Блогер: Чому в мене сьогодні обережний оптимізм? Перше завдання сучасної успішної наступальної війни: знищити ППО супротивника. Друге завдання…

Чому в мене сьогодні обережний оптимізм?

Перше завдання сучасної успішної наступальної війни: знищити ППО супротивника. Це знають майже всі.

ППО України сьогодні вранці збила 6 з 7 ракет р@шu$tiв, які підлітали до міста Дніпро. Сьома впала на приватний сектор. (Повідомляється, що людських жертв немає) Напевно, що сьома була теж пошкоджена в повітрі. Як бачимо, «цели спецоперации» досягаються від’ємно)) Все ППО України «было уничтожено ещё 24 февраля!»

Друге завдання такої війни — знищити логістику і інфраструктуру жертви.

Нічого подібного і близько немає. Постачання натівської зброї в Україну лише набирає обертів.
Третє завдання — подавити артилерію.

За тиждень-півтора ми бачили активне знищення десятків дуже важливих для нас цілей р@шu$tiв нашими «Хімерами». А HIMARS — це і є реактивна артилерія. І це лише початок. Далі буде!

Ще раз: я не стверджую, що це вже ознака нашої перемоги, що наближається. Бо ситуація і надалі складна. Дуже складна! Це — обережний оптимізм. Віримо в ЗСУ!

Sergey Naumovich

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.