27 Травня, 2022

Блогер: Ізраїль відмовивляється визнавати українські щеплення вакциною “Ковішилд”. Для влади Ізраїлю, вакцинації в Україні не відувається ще й нині…

Ізраїль відмовивляється визнавати українські щеплення вакциною “Ковішилд”.

Для влади Ізраїлю, вакцинації в Україні не відувається ще й нині – по суті керівництво Ізраїлю повторило те, що сказав Порошенко: “Лайно завезли”. Для довідки – в Ізраілі половину населення прищепили бодай раз, там вже навіть карантин пом’якшують.

У мене слів нема! Що там собі той Ізраїль думає?! А як же “Канада закупила Ковішилд”? Як же “Ковішилд і АстраЗенека це одне й те саме”? Ізраіль що, твіттер посла Британії не читав? Доктора Комаровського не дивився? Ізраїлю МООЗ не авторитет?

В Ізраїлі що, не знають що сам Далай-Лама прищепився Ковішилдом?

Красива історія! Це так і країни ЄС почнуть заявляти, що Ковішил для них не вакцина! Хоча переконаний, на пересування по ЄС ЗЕботви, яка нині натхненно рекламує Ковішилд це не вплине ніяк. Здогадайтеся чому?

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.