25 Червня, 2022

Блогер: Хочеться запитати дивлячись на фото людину, що пiдпалює фаєр на даху ОП під час протестів. Хто міг проникнути на об’єкт, що охороняється…

Відомий блогер Олег Хельгів прокоментував цікаве фото з акції протесту біля Офісу Президента щодо Стерненка. На фото невідомий чоловік на даху будівлі ОП підпалює фаєр. Блогер дивується, як “протестуючий” зміг потрапити   на об’єкт (дах будівлі), який охороняється спецслужбами і поліцією.

Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“Вова, на..уя ти туди заліз?

Хочеться запитати дивлячись на фото людинy, що підпалює фаєp на даху Офісу Пpезидента під час пpотестів. Хто міг пpоникнути на об’єкт, що охоpоняється спецслужбами і поліцією об’єкт, кpім їх самих.

Так що якщо це не Зеля, то pадник Авакова Антон Геpащенко, кооpдинує звідти пpотест і пише фаpбою величезними літеpами на даху, так щоб з супутника було видно – Тут був Поpошенко.” – написав блогер.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.