20 Січня, 2022

Блогер: Кремлівські помийки перейшли всі дозволені межі. Вмикати терористів ДНР/ЛНР в прямий ефір? Зневажати українську мову? Звинувачувати Україну у війні?…

Кремлівські помийки перейшли всі дозволені межі. Вмикати терористів ДНР/ЛНР в прямий ефір? Зневажати українську мову? Звинувачувати Україну у війні? В порушенні «миру»? Легко. Все це відбувається на каналі «Наш».

А на екрані ви бачите Родіона Мірошніка, одного з ватажків терористів, якого 5 грудня (тобто вчора) телеканал включив в прямий ефір, щоб принижував Україну прямо перед днем Збройних сил.

Зате у Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення чомусь питання лише до «Прямого» чи «Еспресо». Зате Печерський Суд дозволяє проводити обшуки на тому ж «Прямому». А до прокремлівських псевдозмі у влади Зеленського питань немає? До включеного в ефір терориста? До постійно включеного Азарова? До постійних провокацій та антиукраїнських випадів?

Це не просто ЗМІ – це зброя по знищенню України. Зброя по дестабілізації нас зсереднини. І якщо цей кремлівський наступ не буде зупинений – скоро ці терористи будуть вільно ходити Києвом чи іншими містами.

Зливні бачки Кремля мають бути закриті. І якщо Нацрада, РНБО та Служба безпеки України не приймуть негайних заходів щодо хоча б цього каналу – остаточно стане зрозуміло що вони заодно, чи не так?

Андрій Смолій

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.