26 Вересня, 2021

Блогер: Міністерство оборони в черговий раз вступило в лайно, точніше спродукувало його.

Міністерство оборони в черговий раз вступило в лайно, точніше спродукувало його.

Керівництво МО закупило небезпечні й старі снаряди за завищеною ціною. Україна віддала за кожен постріл 760 євро при тому, що на ринку ЄС вони коштують від 295 до 470 євро за одиницю. Збитки бюджету становлять 48,28 млн грн.

Ідеться про постріли УОФ12, виготовлені в СРСР у 1986-1988 рр . Нам вже пропонували закупити ці постріли у 2018-2019 рр. по 450 євро, але тоді Міноборони відмовилося придбати їх, оскільки вони не відповідають вимогам і стандартам, зараз за дивним збігом обставин, почали відповідати.
Головним в цій схемі є пан Миронюк, але я думаю, що діяв він за згодою пана Тарана і в координації з Хомчаком.

Замість того, щоб укріплювати обороноздатність держави в МО або корупція, або публічна війна між Хомчаком і Тараном. Арестович взагалі заявляє, що у нас мало снарядів і ми не можемо вести активні бойові дії.

Боюсь, якщо Путін перейде до ескалації на Донбасі, то відсіч ці генерали й цей президент не зможуть дати. Бо Зеленський буде роздивлятись мир в очах, а ті в МО будуть в каністрах бензин виносити.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.