20 Січня, 2022

Блогер: На осінь слуги якогось народу анонсують декілька цікавих законів: це і сім-карти по паспорту, і відключення мобільних телефонів ввезених контрабандно, і просто…

На осінь слуги якогось народу (але не українського) анонсують декілька цікавих законів: це і сім-карти по паспорту (як янек хотів в законах 16 січня), і відключення мобільних телефонів ввезених контрабандно (тобто, ви не зможете собі купити телефон закордоном, треба переплачувати тут), і просто еталонна пролетарська ініціатива: ввести податок на витрати

За словами слуги якогось народу (не українського) гетьманцева все виглядатиме так: якщо ви купляєте авто чи щось інше і не можете пояснити податковій звідки у вас гроші на авто (якщо ви не зможете надати документи і не маєте так званої нульової декларації, то маєте ще й заплатити додатковий податок)

Ну і зрозуміло, що податкова має право вас питати про все що хоче. Вас, а не беню/не ахметова/не пінчука. Їм же цікаво звідки ви взяли гроші на придбання авто. Але не цікаво звідки спонсори клоуна взяли гроші на придбання заводів/параходів/галузей економіки/збанкрутованих ними банків.

Ну і зрозуміло, що податкова не буде питати слуг якогось народу (не українського), які отримуючи зарплати в конвертах, пересіли з ослів на мерседеси, а буде питати тих, хто не має покровителів у вигляді клоуна.

Ну і зрозуміло, що питати/чи не питати вас про те звідки ви взяли гроші на авто/щось інше буде залежити від широти пакунку з грошима, який ви віддасте представнику податкової чи іншому рєшалі, а ті передадуть наверх. Так, бо пустопорожня бездоказова “бурудьба з корупційов” нічим добрим не закінчується крім, власне, корупції.

Ну і зрозуміло, що це зараз мова йде про нібито дорогі придбання. Але хто сказав, що це все не зведеться до закону “про три колоски”?

Бо можуть.
Бо сдєлалі їх вмєстє. Тобто, вас. А ви кого думали?

Mason Lemberg

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.