25 Червня, 2022

Блогер: Найближчими днями тимчасово можуть бути не дуже гарні новини з Донецької і Луганської областей. Навіть відверто погані. Будьте готові до цього. Але зрозуміло, що…

Найближчими днями тимчасово можуть бути не дуже гарні новини з Донецької і Луганської областей. Навіть відверто погані. Будьте готові до цього.

Це війна і супротивник у нас дуже серйозний. Але зрозуміло, що в кінцевому рахунку Україна точно переможе, незважаючи на можливі локальні невдачі і тактичні відступи.

Багато наших воїнів проходять підготовку за кордоном і такий цикл навчання неможливо перервати і терміново відправити бійців на передову. В деяких випадках навчальний процес завершується аж в липні-серпні, бо принципово нова техніка, складна. Система ППО Patriot, наприклад. Тому якщо хтось втрачає віру в ЗСУ, то нехай прямує за русскім кораблем. А ми просто не можемо програти, бо абсолютно всі ключові аспекти складаються на нашу користь.

І головне — за нами правда, за нами психологічно-духовна перевага! Це головна енергетична річ і нацпотужніший наш драйвер! Орки ще не до кінця розуміють, кому перейшли дорогу.

Все буде Україна! Вірте в Збройні Сили України!

Sergey Naumovich

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.