30 Липня, 2021

Блогер: Ні, це не фото екскурсії по маєтках шейха. Це екс-чиновник найбіднішої країни Європи побував деякий час при владі.

Ні, це не фото екскурсії по маєтках шейха. Це екс-чиновник найбіднішої країни Європи побував деякий час при владі.

На знімках – особняк екс-чиновника на Французькому бульварі в Одесі. Хатинка належить якомусь Сергію Паращенко. Спочатку цей товариш знайшов собі куточок в Партії регіонів, потім – БПП. Льоша Гончаренко, схоже, водив його туди-сюди за руку. Самі знаєте який президент в квітні минулого року призначив його главою Одеської ОДА. Пробувши там усього пару місяців, Сергій встиг організувати прекрасну схему!

Обшуки (на фото) проходили в рамках розслідування про контракти агрофірм з підприємствами Національної академії аграрних наук. Бізнесмени вирощували урожай на державних землях і 80% вирощеного забирали собі, а держава не отримувала прибуток. У цьому, за версією СБУ, замішано і колишнє керівництво Одеської облради.

І так, кошти на ці палаци на французьких бульварах екс-чиновником були зароблені в перервах між держслужбою. У дев’яностих роках навіть! Ага)

Але найсмішніше тут, як правильно зауважив Денис Казанський, – це «Пшонка-стайл». Кричущий несмак, де кожний квадратний метр особняка рясніє розкішшю, а на кожній секції затору – фігура позолоченого лева. Виходить так, що кожне тупе чмо, прибудоване (або прибудований) до державних потоків, кожен казнокрад і кожен схемщик обов’язково повинен побудувати собі «будиночок Пшонки». Тьху!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.