16 Жовтня, 2021

Блогер: Нова вірмено-азербайджанська війна наближається до розв’язки.

Нова вірмено азейбарджанская війна наближається до розв’язки. На територію канонічної Вірменії вторгнення звичайно не буде. Але азербайжанська армія, при активній підтримці турецької, виб’є з Нагірного Карабаху вірменську, при пасивної підтримки РФ. Так зрозуміло. Росія кине тебе завжди, а сили надто нерівні.

Але думаю не все так просто. Такі багаторічні конфлікти, просто так не вирішуються. Раптом виникло загострення, абсолютно випадково – в потрібний час і в потрібному місці. Тут і спільні навчання турецько азербайджанські тільки провели. Прорив в Карабах готувався давно. І слабо віриться, що Алієв і Ердоган не отримали негласне добро від НАТО. А Росія попередження не втручатися інакше нові санкції і загострення.

Про що свідчить і пасивна позиція ЄС, США та й Росії, що виражається глибокою стурбованістю. Колективний Захід втомився від заморожених і гарячих конфліктів, що виникають після розвалу СРСР і переділу кордонів на основі історичного або національного питання. Вирішили відновити статус кво. Посил ясний. На будь-яку хитру російську жо, знайдеться свій турецький болт. Досить створювати осередки напруженості.

Для нас це хороший сигнал. Маятник історії завжди повертається. Залишилося змінити військово-політичне керівництво і накопичити сил. При певному збігу обставин, з Донбасу окупанти підуть при першому ж ударі. А ось з Кримом буде важче. Це скрепа вбудована в мозок росіян намертво пропагандою. І тут потрібні потрясіння типу розпаду СРСР. Навіть відхід Путіна і прихід до влади псевдо лібералів, типу Небутерброда, питання не вирішить.

Але імперії розпадаються завжди – це закон історії. Питання часу і обставин.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.