27 Травня, 2022

Блогер: По Приднестров’ю. Я взагалі не розумію, навіщо Москва починає ці танці з бубнами. Якийсь удар з боку…

ПО ПРИДНЕСТРОВ’Ю

Говорю відверто. Я взагалі не розумію, навіщо Москва починає ці танці з бубнами. Російський контингетн у Приднестров’ї разом з “армією Приднестров’я” спільно такі, що ЗСУ для їхнього знекровлення туди навіть заходити не треба. Достатньо масового артилерійського удару по військових об’єктах у Приднестров’ї, які за ці роки українська розвідка дослідила в анфас і в профіль. І все. Всі інші загрози відбити зможуть українські прикордонники, своїми силами. У найгіршому випадку – Нацгвардію на допомогу покличуть.

Якийсь удар з боку Приднестров’я ще мав би сенс в разі одночасного десанту з моря, як відволікаючий. Але ні про які десанти зараз не йдеться як таке.

Та позаяк якісь тілорухи там відбуваються, то припустити я можу таке. В Кремлі вирішили зробити з Приднестров’єм те саме, що вони уже зробили з ОРДЛО – поставити в стрій всіх чоловіків від підлітка і пенсіонера, і кинути їх проти України.

З чим? З одними автоматами? А отут я думаю і криється корінь питання.

Так само як вони були переконані, що вся Україна мріє бути “визволениою”, в Кремлі зараз думають, що зараз у них в Приднестров’ї техніки чисельно як у Вермахта на 22 червня 1941 р. Пригадаймо, що Приднестров’я (разом з Південною Осетією) було одним з головних рекордсменів по розкраданню коштів російського бюджету. Кремль регулярно виділяв гроші на всіляки програми “переозброєння Приднестров’я”, з яких до самого Приднестров’я доходили дрібні копійки. Це – загальновідомо.

Висновок. Російським генералам як раз треба аби Україна зараз завдала масованого артилерійського удару по об’єктах у Приднестров’ї. Аби повідомити бункерному фюреру що Україна била по Приднестров’ю масами артилерії як у Жукова на Зеєловських висотах, що вся арта і ракети були британські, і що коректували вогонь зі спутників НАТО. А проти лому – нема прийому.

Іншого розумного пояснення всьому цьому я не бачу як таке.

PS. Палкий привіт президентові Майї Санду. кортить запитати, згода купувати російський газ за рублі не допомага? Як же так сталося?!

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.