13 Червня, 2021

Блогер: Проблема всіх обіцянок Зеленського і його команди одна. Вони палятся на цифрах.

Проблема всіх обіцянок Зеленського і його команди одна. Вони палятся на цифрах.

Що Вова і Ко нам вже тільки не обіцяли. І вакцин 50 мільйонів доз, і нових робочих місць 500 000, і зростання економіки на 40%, і мільярд дерев, і ще багато чого. І ніхрена не зробили.

А вихід простий. Думаю на найближчому засіданні РНБО, спеціально для обіцянок Зеленського і Слуг народу введуть нову цифру – Охуліард.

Тоді все буде красиво. Найближчим часом наш уряд підніме економіку на охуліард відсотків або ми завезем охуліард доз вакцин, або за три роки висадимо охуліард дерев і витратимо на це все охуліард гривень.

А потім на будь-яке питання Зеля зможе відповісти. Ми обіцяли – ми зробили. Тому що скільки це ХЗ. Наприклад для вакцин охуліард – це 50 тисяч, для економіки мінус 5%, а для дерев взагалі скільки є в лісі. Головне охуліарди гривень освоєні.

Oleg Helgiv

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.