27 Травня, 2022

Блогер: Справа не в Порошенку – справа в системі. Скотська система. Де прийнято приходити з рядовими обшуками о 6-й ранку, щоб розбудити дружину, дітей. Де прийнято…

Справа не в Порошенку – справа в системі.
Скотська система.
Де прийнято приходити з рядовими обшуками о 6-й ранку, щоб розбудити дружину, дітей і весь будинок. А головне – затягнути приїзд адвоката.

Скотська система.
Де прийнято везти на обрання запобіжного заходу в П’ятницю, щоб у тебе не було можливості повноцінно захищати в судах свої права та вносити застави протягом вихідних днів.

Скотська система.
Де прийнято вручати повістки та підозри напередодні свят просто щоб зіпсувати настрій підозрюваному та підняти його собі.

Скотська система.
Де тебе вивозять із СІЗО на судове засіданні о 6-й ранку і далі тримають по 8 годин в автозаку без будь-яких побутових умов.

Скотська система.
Де перерви тривають годинами, а судові рішення оголошуються вночі.

Скотська система.
Де розгляд позовів у судах та очікування справедливих рішень триває роками. А отримання цих рішень часто втрачає їхнє значення.

Скотська система.
Де підприємця легко може замовити підприємець-конкурент, а колишнього президента – нинішній президент.

Скотська система.
Де абсолютна більшість розуміє, що, напевно, підозрюваному є за що відповідати, але точно знають – це замовлення особисто Президента України.

Скотська система.
Яку обіцяє поламати кожен наступний кандидат у президенти і яку кожен із них зберігає для помсти, зведення рахунків та задоволення своїх вологих комплексів.

Олексій Давиденко

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.