28 Листопада, 2021

Блогер: Ситуація з повідомленням підозри, конвоєм на трьох машинах, активістам Ярославу Бондаренко і Юрію Гудименко, за те що кричали Ганьба і образили цим Найвеличнішого…

Ситуація з повідомленням підозри, конвоєм поліцейських на трьох машинах, активістам Ярославу Бондаренко і Юрію Гудименко, за те що кричали Ганьба і образили цим Найвеличнішого президента.

Дуже нагадує ситуацію з надписами Зеля Х.ло кілька місяців назад. Там теж проти одного активіста карну справу відкрили.

Все розвалилось, бо поліція не знала як довести, що він мав на увазі саме того Зелю, про якого всі подумали. Так і крики Ганьба. В Україні вже по визначенню, вони як і Х.ло, можуть стосуватися тільки одного чоловіка з Банкової. Це збирається доводити поліція в суді?

Нагадаємо, у центрі Києва ввечері в неділю, 21 листопада, відбулася акція пам’яті героїв Небесної сотні до Дня Гідності та Свободи. На головну площу країни, де вісім років тому розпочався Євромайдан, прийшли сотні людей.

Після цього активісти попрямували до Офісу президента, який охоронявся кордоном поліції. Мітингувальники, які прийшли на Банкову, просили поліцію пропустити їх на територію до будівлі ОПУ. Після перевірки речей правоохоронці пропустили невелику групу активістів до будівлі.

Протокол склали нібито за нецензурну лайку біля Банкової.

Oleg Helgiv

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.