11 Серпня, 2022

Блогер: Це приниження не тільки Зеленського, а й всієї країни, що президент України зустрічається не з рівним собі, президентом ОАЕ, а з його сином.

Насправді, літати зі своєю бабою потусіть в Емірати за наші податки – це ніфіга не смішно. Особливо, якщо з тобою не тільки баба, а ще Тимофій Мілованов і 100 чоловік охорони, водіїв, постільничих та іншої челяді.

Насправді, ніфіга не смішно, що президент України зустрічається не з рівним собі, президентом ОАЕ, а з його сином. Це приниження не тільки Зеленського, а й всієї країни, яку він представляє.

І взагалі не смішно, коли нас продовжують кормити якимись мільярдними контрактами, які вже підписані і мільярди ось-ось потечуть рікою в Україну. Бо вже два роки як ми будуємо нову країну – без корупції, кумівства, олігархів, бідності, зате з інвестнянями і хуліардами бабла, яке вже зовсім близько, треба тільки трошки зачекати. Але нам ніяк не вдається намастити на хліб солодкі обіцянки влади.

Що ми робимо не так, Володимир Зеленський?

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.