30 Липня, 2021

Блогер: У суботу Порошенко буде качати ситуацію на Банковій, лякає Зеленського радник Авакова Тоха Геращенко. А в п’ятницю Порошенко…

Блогер Олег Хелгів про нинішню ситуацію в країні, де за думками президента України Володимира Зеленського та ОП “в усьому винен Порошенко”. Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“У суботу Порошенко буде качати ситуацію на Банковій, лякає Зеленського радник Авакова Тоха Геращенко. А в п’ятницю Порошенко качав ситуацію на Прикарпатті, розвозячи по лікарнях кисневі концентратори, поки Зеля готується до захисту Банкової. А в неділю Порошенко може почати качати ситуацію в Кончі Заспі, прямо біля резиденції Зеленського.

О жах. Куди не кинь всюди підступний Порошенко. Біжи Вова, біжи. Краще разом з Аваковим, Тохой Геращенко і іншими дармоїдами. А то Порох нападе.” – підсумував блогер.

Нагадаємо, Заступник глави МВС України Антон Геращенко повідомив, що прибічники одеського активіста Сергія Стерненка в суботу зможуть “вільно мітингувати” на вулиці Банковій.

“Прийнято рішення, що не буде ніяких кордонів. Люди можуть вільно, мирно, без зброї мітингувати на вулиці Банковій”, – заявив Геращенко.

Він попросив волонтера Романа Сініцина як організатора акції закликати мітингувальників не виявляти насильства щодо будь-кого.