27 Травня, 2022

Блогер: Я не знаю нападе Москва чи не нападе. Але я точно знаю – напасти несподівано у них не вийде. Як мінімум…

Я не знаю нападе Москва чи не нападе. Але я точно знаю – напасти несподівано у них не вийде. Як мінімум – ми уже знаємо про їхні приготування. А далі…

Мені довелося колись побачити військових розвідників. Це не професія, це стан душі. Я переконаний – вони зараз добувають інфу всіма доступними і недоступними методами. Про остаточну підготовку противника до удару вони знатимуть вчасно. І вчасно доведуть інфу до командирів секторів і бригад. А ті – спрацюють адекватно, навіть всупереч всім, від Зеленського до останнього Хомчака.

Вірте у Збройні сили України. Це люди, для яких захищати нас – робота. Які місяцями сидять в холодних траншеях на ВОПах і РОПах, для того…

Для того аби хіпстер ходив у клуб. Для того, аби підприємство бізнесмена видавало якісні продукцію. Для того, аби актор виходив на сцену. Для того, аби підприємці укладали вигідні договори. Для того аби кожного дня ми мали життя – без війни. Фліска, бронік, каска, автомат, і почуття обов’язку – такий він, український солдат. Нащадок сердюків Мазепи і повстанців УПА.

Я розумію, багатьом страшно. Я знаю, які настрої зараз панують серед людей на Харківщині та Сумщині. Я чудово усвідомлюю, що чимало людей зараз готові на будь-що, аби тільки не повноцінні бойовища. На жаль – не в наших силах це відвернути.

Тому, просто вірте в Збройні сили України. Вірте в цих пацанів і дівчат, які щодня чергують на СП, чистять люфи гармат, налагоджують зв’язок, знімають міни та аналізують обстановку в штабах. Вірте в наших вояків. Все в житті може піти під три чорти, але ЗСУ свій обов’язок виконають. Попри все. Я не вірю – я знаю.

Тим більше, нинішні ЗСУ – принципово інші, ніж ті що були у 2014-му. Тоді – втримали, втримаємо і зараз.
PS. А якщо хочете допомогти нашим захисникам, це можна зробити за допомогою волонтерського фонду “АрміяСОС”.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.