26 Вересня, 2021

Блогер: Я знав, що так буде… Новообрана Президент Молдови Майя Санду заявила про спробу Парламенту захопити владу і закликала громадян виходити на акції

Я знав, що так буде…

Новообрана Президент Молдови Майя Санду заявила про спробу Парламенту захопити владу і закликала громадян виходити на акції 3.12.2020 та захистити європейський вибір.

Суть в тому, що Парламент хоче перепідпорядкувати Службу Інформації та Безпеки (аналог СБУ) собі всупереч Конституції. За цим стоїть екс-Президент Іґор Додон та РФ.

Ну, воно і не дивно: мало того, що Санду абсолютно проєвропейський політик, так вона ще й вимагає від РФ вивести свої війська з Придністров‘я.

Ну і: вчора, 1.12.2020, Санду відмовилась повертати Росії борг за газ у розмірі більш ніж 1 мільярд доларів, адже вважає його несправедливо нарахованим. Красуня просто!

Борись, Майя! Ми, як громадяни європейської Держави, яка сьомий рік воює з РФ та має окуповані РФ території – тебе обов‘язково підтримаємо! Правда, Друзі?

Назар Приходько

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.