25 Червня, 2022

Блогер: З карантином, як все УЗеленского – через жо. ЗМІ повідомили, що сьогодні на нараді в його ОПе, прийняли рішення…

З карантином, як все УЗеленского – через жо. ЗМІ повідомили, що сьогодні на нараді в його ОПе, прийняли рішення про жорсткий карантин з закриттям всього з 23 грудня по 15 січня.

Але тут з’явилася прес секретар Зелі, Мендель і в своєму Інстаграммі написала, що все це чутки і точної дати ще немає.

Абзац. Як завжди напустили туману, а потім, коли їх притиснуть до стінки і запитають нафіга вони пі@діли і всіх заплутали – не попередили точно заздалегідь бізнес і людей. Виявиться що позиція Мендель або самого Зеленського не відповідає позиції президента Зеленського і все знову вирвали з контексту.

Oleg Helgiv

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.