27 Травня, 2022

Блогер: Заява Лаврова вже спричинила скандал в Ізраїлі. Упорана кремлівська зграя наpкoмaнiв по тупості руйнує стосунки навіть із тими країнами…

25 лютого Путін назвав керівництво України “зграєю наркоманів”.
1 травня російський міністр закордонних справ Лавров у своєму інтерв’ю іноземним журналістам заявив, що Гітлер був євреєм.

Схоже, зграя наркоманів засіла зовсім не в Києві, а в Москві. Судячи з того, які заяви звідти звучать, російська влада справді втратила адекватність і скотилася в якесь зовсім шалене мракобісся. Раніше подібні висловлювання про «єврея Гітлера» могли дозволити собі хіба що божевільні конспірологи та маргінали. Наразі їх озвучує офіційний Кремль.

Заява Лаврова вже викликала скандал в Ізраїлі, який раніше проводив досить лояльну політику РФ. Російського посла викликали до ізраїльського МЗС. Міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід назвав заяву Лаврова «непробачною та жахливою історичною помилкою».

“Євреї не вбивали самі себе в роки Голокосту. Сказати, що Гітлер був єврейського походження, це рівнозначно заяві, що євреї вбивали самі себе в роки Катастрофи”, – заявив Лапід.

Упоранa кремлівська зграя наркоманів по тупості руйнує відносини навіть з тими країнами, які ще недавно були дружні Москві. Сподіваюся, Ізраїль зробить висновки з цього ганебного випаду РФ, перестане загравати з шаленими нациками в Кремлі і нарешті надаватиме Україні реальну підтримку.

Денис Казанський

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.