11 Серпня, 2022

Блогер: Завтра на Росії відбудеться подія, яка може багато розставити по місцях.

Завтра на Росії відбудеться подія, яка багато може розставити по місцях.

Завтра Держдума Росії збирається проголосувати проект звернення до путіна про необхідність визнання т.зв. “ДНР” і “ЛНР”.

Депутати “єдиної Росії”, провладної партії, безпосередньо внесли цей проект до держдуми. Витримка з проекту: “Депутати Державної думи вважають обґрунтованим та морально виправданим визнання Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки. За минулі роки на основі всенародного волевиявлення в республіках побудовано демократичні органи та держави з усіма атрибутами легітимної влади”, – наголошується у проекті.

Ну, тобто зрозуміло, що все це тільки слова, ніяких демократичних органів там немає і тим більше немає атрибутів легітимної влади. Але заговорили про це лише зараз. Вісім років окупації – але саме зараз це підійшло до своєї кульмінації. Очевидно, що путін це визнання підпише, інакше взагалі б не метушилися, тим більше провладна партія.

Тобто момент перший – час настання події. Момент другий – вигода, питання “навіщо?!”. По-перше, слід зазначити, що визнання “днр-лнр” це автоматичний вихід із мінських угод – тобто це завершення дипломатичної лінії, з якої можна було б ще мати свій гешефт, але цією перспективою вирішили пожертвувати.

Коли немає очікуваної перемоги, потрібно намалювати “перемогу” ілюзорну. І, очевидно, це питання, питання визнання “днр-лнр” тримали саме на такий випадок, бо інших виразних плюсів від такого визнання немає – бо там за таким визнанням ще й санкцій за це насиплять.

Підігнати до кордонів 150 тисяч солдатів і купу техніки, погрожувати дійти до Києва за пару днів, поставити на вуха весь Захід – після такого просто не можна взяти і відповзти, ні плебс не зрозуміє, ні вежі кремля не зрозуміють. Зате ось вам, “перемога” – ось ми “днр-лнр” визнали, а потім собі ці “днр-лнр” зеберем – це ж велика перемога великого керманича! І пропагандони будуть півроку розповідати який путін молодець – без жодного пострілу поставив Захід на коліна і змусив зважати на себе, привласнюючи землю Донбасу!

Так що завтра багато що може прояснитися, якщо за лічені хвилини спочатку проголосують у держдумі, а потім одразу подадуть путіну і той підпише – ну, значить димова завіса відповзання запущена.

Nick Vest

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.