28 Листопада, 2021

Блогерка: А часи-таки зміняться, Вова. І як добре, що ти сам потурбувався про те, аби всі твої брехливі заяви були ретельно записані з різних ракурсів.

Брехня.
Суцільна постійна непереривна нагла брехня у очі.

Їх ловлять на одній брехні, вони викручуються, юлять, наче хробаки на гачку, шиплять «а ваш Порошенко», плюються отрутою і несуть у інфопростір другу брехню. Ловлять на ній – цикл повторються знову і знову.

Знову брешуть, брешуть, брешуть. Так, наче завтра вже не настане. Наче післязавтра увесь світ накриє хвіст комети і планета зійде з орбіти, люди з розуму, а фізичні сталі – з таблиць. Наче вони тут прийшли раз і назавжди, і ніщо не зміниться, і ніколи не прийде інша влада, і ніколи не спитає за всі злочини, і не нагадає про всю ту брехню до останньої краплини.

Реально, на що вони сподіваються? На те, що все забудеться і буде вже невдобно питати за минулі гріхи? Так дарма же! Настрої показують, що зелений морок розвіюється (хоча й повільно) і тут хоча б до кінця першого терміну досидіти, а не про другий мріяти.

Брехня у кожному реченні, у кожній заяві. Вийшов до камер, відкрив рота – все, можна бути впевненим, що вже збрехав.

Не було операції. Була, але не така. Була така, але не наша. Була така і наша, але нас не спитали. Була така і наша, і нас питали, але не тоді. Ну ок, тоді, а і що ви нам зробите, бгггг?

І так у всьому. І скрізь. Суцільна багаторічна нагла брехня. Жодного слова правди. Жодного! З будь-якого приводу.

Жаліти зелених, мовляв, вони не могли протистояти такій масованій атаці з усіх боків? Хм, дивно. Чому я могла? Чому сотні і тисячі інших людей могли? Ми якісь не такі? В нас біохімія процесів по-іншому протікає? Маю певні сумніви.

А часи-таки зміняться, Вава. І як добре, що ти сам потурбувався про те, аби всі твої брехливі заяви були ретельно записані з різних ракурсів. Знадобиться потім на судовому розгляді.

Алла Комарова

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.