30 Липня, 2021

Блогерка: Ах, якби тільки Шостий вийшов до журналістів в Парижі не один, як сирота казанська, а разом з Макроном. Ах, якби тільки Шостий зміг…

Ах, якби тільки Шостий вийшов до журналістів в Парижі не один, як сирота казанська, а разом з Макроном, як і належить після таких важливих переговорів.

Ах, якби тільки Шостий зміг вимовити логічно вибудувану фразу. Ах, якби тільки Шостий не козиряв цими німецькими і французькими кластерами, а козирнув врештi-решт українськiм кластером.

Ах, якби Шостий, розбуди його вночі, міг чітко сказати Путіну все як потрібно сказати. Ах, якби Шостий навіть в думках не припускав від цього “близький” і “братський” про агресора.

Тоді б пробачили Зеленської і її недоречність, незграбність, несмак, безглуздість, в кінці кінців вона і не хотіла брати участь в цьому “проекті Україна”, про що чесно заявила на самому початку всього цього жахливого президенства ейного чоловіка, вже простили б. А так, свій страх і розгубленість, розуміння того, що в Парижі відморозилися, і знову глибоко занепокоїлися, і Маню нам не друг зовсім, і у нього своїх турбот повний рот, все вирішили обрушити на Олену. Мені іноді її навіть шкода. Внутрішній опір, небажання, переходить у неї в таке ось посміховисько, а адже вона могла б надати пристойність своєму чоловікові який постійно кривляється, який акторствує в цьому “проекті Україна” так жахливо.

Високоповажні френди, виплюньте вже кросівки Зеленської та окуляри Мендель, у нас тут справи важливіші зараз. Не до сміху і приколів. Хоч дізналися за Європу на предмет підтримки України. Не буде її. І я прекрасно ту Європу розумію, якщо з ранку і до вечора наші “незалежні” ЗМІ як підірвані товсто натякають про примирення, компроміси і не до ночі буде сказано “братської РФ”.

І залишається нам одна надія на президента. Президента США.
Чистимо зброю. Зберігаємо спокій!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.