25 Червня, 2022

Блогерка: Дуже сильно підгорає від новин з окупованих наших міст. Коли читаю про те що росіяни вивозять крадене у нашої країни зерно, коли в Криму торгують краденою херсонською…

Дуже сильно підгорає від новин з окупованих наших міст. Коли читаю про те що росіяни вивозять крадене у нашої країни зерно, коли в Криму торгують краденою херсонською городиною та іншими краденими продуктами. Хай той хліб та плоди, що ви покрали стане вам отрутою і всім хто це купляє і жере.

Виявилось, що моя держава, яку зверхні макрончики, орбани та меркельші, складаючи пики у курячі гузки, не визнавали європейською, годувала чи не півсвіту. І тепер, раптом, коли війна обернулася серйозною перешкодою, почали волати що Україну десь там треба примусити скоритись. Скоритись і змиритись з тим, що росіяни нас вбивають, вбивають наших дітей, гвалтують та грабують. Повторити досвід сторічної давнини, коли нашу державу підштовхнули росіянам на знищення.

Україна виявилась дуже незручною. Раптом увірвалась в усталений порядок ситих і прикормлених російським баблом мндвшк. Звитягою своїх людей, які з 2014 року робили і зараз роблять неможливе. Які втрачають найдорожче. Які протистоять людожерам.

Маленькі дрібні п..дри, що роблять підніжки Україні у її священній війні проти темряви, дуже нервують за свої кормушечки і вимагають “зберегти обличчя путіну”.

Якщо умовні друзі пропонують вам домовитись з вашим ворогом, значить зрадники вже про все домовились за вашою спиною.

Олена Добровольська

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.