30 Липня, 2021

Блогерка: Щойно почитала коментарі одеського сайту, як бубочка відпочиває в Буковелі. Градус ненависті клокоче як окроп. Нагадаю, що в Одесі…

Блогерка Олена Добровольська поділилася ставленням одеситів на відпочинок президента України Володимира Зеленського на Буковелі, де градус ненависті людей зашкалював.

“Щойно почитала коментарі на сторінці одеського новинного сайту, під лінком про те як бубочка відпочиває в Буковелі.

Мякотка. Градус ненависті клокоче як окроп. Нагадаю, що в Одесі зєлєнскій отримав підтримку мало не 80%.
Пацани, не зупиняйтесь, продовжуйте бавитись з гівносоціологією, головне селфі побільше поки нарід на локдауні роботу і бізнес втрачає. Це дуже для рейтингів помічне.

Як не крути, а найкраще, що у нас вміють робити – це збивати німб цеглою.”

Нагадаємо, Президента Володимира Зеленського помітили на лижному курорті “Буковель” в Івано-Франківській області, фотографії з ним постять користувачі соцмереж.

Фотографії з президентом у соцмережах почали публікувати напередодні Різдва, знімки продовжують з’являтися 8 січня, коли в Україні почав діяти посилений карантин через епідемію COVID-19.

Формально Зеленський не порушує заборони уряду, бо Кабінет міністрів дозволив працювати лижним курортам у період з 8 до 24 січня включно.

Проте для мешканців міст усі публічні розваги недоступні в цей період. Більше того, навіть придбати одяг проблема: це можна зробити лише онлайн.

Як пишуть користувачі соцмереж, на “Буковелі” лижники утворюють черги на підйомники і не дотримуються дистанції. При цьому на фотографіях президент Зеленський без маски.