27 Травня, 2022

Блогерка – Зеленському: Дорогий Вова. Уяви в своїй голові, що ти не президент, ніяких виборів не було, ти випадково потрапив в Нарнію…

Жодного разу ще не було, щоб цей ходячий вірус не перегадив новий рік посполитим. Це вже який, третій раз, я не помилилась?

Саме існування в принципі можна було б якось пережити, якось долаючи цю морську хворобу. За однієї умови – якби воно мовчало і нічого не рухало.

Я не хочу коментувати срач, який розгорівся на тлі запрошених на зйомку. Вважаю, що тут цілком можна обійтись і без моєї неавторитетної думки.

Але мене вкурвило інше. Всі три роки ми маємо дискурс, що виходить з боку влади і який постійно доводиться відбивати хоча б в публічному полі. Це дискурс капітуляції.

Оця вся “какаяразніца”, “просто пєрєстать стрєлять” і “я закінчив війну в своїй голові” – це все один ланцюг.

І зараз свіженьке підвезли про лінію розмежування, яка нібито має зникнути з мапи, щойно зникне з голови.

При цьому поруч сидять учасники бойових дій.

Що я, пересічна Антоніна, наприклад, за задумами режисерів, маю про це думати, коли бачу цей лонгрід ротом? Написаний може навіть першою лєді, що нарешті відволіклась від скумбрії.

Дорогий вова. Дорогий в тому значенні, що ти нам сильно дорого обходишся у всіх сенсах, разом зі своїми сіротськими пашами емільєвічамі. Вони там хоч останній стул з банкової ще не продали? Ще є що палити на випадок поглиблення енергетичної кризи?

Так ось, дорогий вова. Непогано було б підв’язати з:
1. Коксом.
2. Російськими коучами (які нам тут теж дорого обходяться)

Уяви вова, в своїй голові, що ти не президент, ніяких виборів не було, ти випадково потрапив в Нарнію і тобі треба додому, бо уроки не зроблені і тебе чекає смажений окорочок з олів’єшкою.

Тут власне і уявляти не треба, навідміну від лінії розмежування.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.