11 Серпня, 2022

Бомбардувальник США B-52 знову помічений над Україною: 7 літаків оточують Росію з південного заходу

Стратегічні бомбардувальники США знову з’явилися в небі над Україною: тепер Росію оточують з південно-західного напрямку.

Стратегічний бомбардувальник США B-52H Stratofotress сьогодні вдень близько 14:00 увійшов в повітряний простір України на західному кордоні і попрямував на південний схід в сторону окупованого Криму.

Його супроводжує український винищувач.

У небі над Чорним морем до нього приєдналися ще три бомбардувальники, які йшли з боку Румунії. Підтримку їм забезпечують три заправника KC-135 Stratotanker, розвідку ведуть Sentinel R.1 Королівських ВПС Великобританії, в регіон також направляються два транспортника MC-130J Commando II ВВС США.

Всього в ескадрильї сім військових літаків.

Після входження в український повітряний простір американський бомбардувальник попрямував на південний схід.

Російські джерела повідомляють, що американські бомбардувальники B-52H пройшли курсом в 37,5 км від узбережжя окупованого Криму.

Командування українських ВПС уже зробило заяву про те, що польоти стратегічної авіації США над українським небом проходитимуть на регулярній основі.

“Як виявилося, три Boeing B-52H Stratofortress готуються до дозаправки. Для цього з авіабази Мілденхолл в акваторію Чорного моря прибули три заправника Boeing KC-135R, бортові номери 57-1474, 57-1493, 58-0036”, – зазначається на сторінці в соціальній мережі Twitter ресурсу PlaneRadar.