20 Січня, 2022

Бутусов: Комітет ВР отримав докази брехні президента Володимира Зеленського і глави ОП Андрія Єрмака

Вчора на засіданні комітету з оборони і безпеки Верховної Ради, яке пройшло в закритому режимі заслуховували полковника Ю. – командира спецпідрозділу ГУР МО України, безпосереднього керівника операції по захопленню 28 російських терористів “вагнеровцев”.

На засіданні була присутня більшість членів комітету.

Високопоставлений співробітник ГУР МО підтвердив народним депутатам факт проведення спецоперації, детально розповів про всі деталі підготовки, і підтвердив більшість фактів, які я вказав у статті: https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/4455945144445747

Таким чином, парламентський комітет отримав докази брехні президента України Володимира Зеленського і глави Офісу президента Андрія Єрмака, які неодноразово заявляли, що спецоперація не проводилася: «Вже багато разів про це сказав: вся історія з “вагнерівцами” придумана від початку до кінця. Наради, про яку написав Бутусов, ніколи не було. Моя версія – це добре спланована операція, спрямована проти нашої країни. Мені зрозуміло, чому цим займаються спецслужби інших країн, але чому свідомо чи мимоволі в цьому були задіяні українські журналісти і хтось з українських політиків – питання»: https://babel.ua/…/53532-vymyshlennaya-ot- nachala-do …

Фракція “Голос” у Верховній Раді виступила ініціатором створення слідчої комісії у справі про провал спецоперації “вагнерівців”, і Цензор.Нет взяв коментар за результатами засідання у глави фракції “Голос”, члена комітету з оборони і нацбезпеки Сергія Рахманіна, який брав участь в засіданні: “Я не можу підтвердити або спростувати ваші питання, не можу коментувати деталі засідання у справі “вагнерівців”, оскільки закритий режим секретності накладає на мене обмеження. Але у мене, як у громадянина і до цього засідання була позиція, що, швидше за все, спецоперація проводилась. Після засідання, моя позиція не змінилася. Поки це все, що я можу сказати з цього приводу”.

Депутати комітету з оборони і нацбезпеки прийняли рішення на наступному закритому засіданні заслухати у справі “варгнерівців” екс-начальника ГУР МО Василя Бурбу.

Нагадую, що завтра о 18.30 під Офісом президента акція протесту з вимогою до Зеленському звільнити корупціонерів, зрадників і тих хто їх покриває в ОП.

За збігом, міністерство оборони мені запропонувало сьогодні посаду: https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/posts/3688070897922055Ну треба ж як все співпало. Пишу відповідь, скоро опублікую, буде цікаво.

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.