25 Червня, 2022

Бутусов: Парадокси пропаганди у Казахстані. Війська Росії, Білорусі, Вірменії введені до Казахстану нібито згідно зі статутом ОДКБ щодо взаємодопомоги у разі зовнішньої агресії. Але…

Парадокси пропаганди в Казахстані

1. Війська Росії, Білорусі, Вірменії введені до Казахстану нібито згідно зі статутом ОДКБ щодо взаємодопомоги у разі зовнішньої агресії. Але й досі не озвучено, а яка країна вчинила агресію проти Казахстану?

2. Президент Токаєв заявив, що на Алма-Ати напали 20 тисяч бандитів та терористів. Заарештовано 4 тисячі людей. Навіть якщо припустити, що затримали всіх у справі, то куди зникли 16 тисяч бандитів?

3. Головним успіхом протестів стала здача охорони та головної будівлі Комітету національної безпеки (місцеве ФСБ), казахські військові та поліція як мінімум у семи випадках масово здавалися беззбройним протестуючим казахам. Чому військові здаються беззбройним “терористам”?

4. Протестувальники, за словами влади, вбили 31 силовика, і понад 700 поранили. Співвідношення вбитих і поранених приблизно 1 до 25. Чи терористи погано підготовлені, чи вони не ставили собі за мету вбивати силовиків?

5. За час придушення протестів влада показала лише один автомат та кілька мисливських рушниць, нібито вилучених у учасників протестів. За допомогою якої зброї протестуючі нібито ведуть бої з армією, Нацгвардією, комітетом нацбезпеки та поліцією, які оснащені автоматичною зброєю та бронетехнікою?

6. Якщо зіткнення з силовиками нібито організували “бандити та терористи”, то хто тоді організував мирні мітинги протесту у багатьох найбільших містах Казахстану?

7. Якщо Казахстан зазнав нападу, то навіщо ж влада відключила в ньому інтернет, і унеможливила жителів розповісти про агресію правду?

8. Якщо Токаєв заявив, що не збирається розпочинати переговори з терористами і збирається їх знищувати, то навіщо він тоді розпорядився знизити ціни на газ?

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.