27 Травня, 2022

Бутусов: Є одна неприємна звістка для президента – бійці дуже уважно слухали фільм про офшори Зеленського

На Банковій заборонили показ фільму “Офшор-95”

Вчора на акції під офісом президента близько 300 співробітників поліції і Нацгвардії закрили доступ громадянам, які прийшли для показу під офісом президента фільму “Офшор-95”.

Акція була цілком мирною, екран з колонками та стільці, багато жінок, людей у ​​віці, там не було нікого, заради кого б тут варто тримати хоча б поліцейський наряд. Але проти них зігнали цілу роту і на Банковій всюди розгорнули резерви. Виявилося, піарники Зеленського вирішили заборонити людям показати під офісом “Офшор-95”. Я запитав поліцейських – а на якій підставі ви не пускаєте людей? Мені відповіли, що якась ще громадська організація подала заявку на перегляд мультфільму на Банковій, і поліція охороняє перегляд мультфільму від зіткнення з учасниками перегляду “Офшор-95”. А мультики в Україні, виявляється, важливіше правди про президентські офшорах.

На величезному екрані на Банковій біля дверей офісу показували старі мультфільми і на лежаках перед екраном було рівно чотири молодих чоловіка, які щось клацали в телефонах. Їм було відверто нудно і холодно лежати, але вони терпіли. Це їх перегляд охороняло 300 бійців в суботній день.

Я зробив кадр, де Слуги народу на екрані стоять дуже символічно – в одній шерензі Зеленський, “Квартал” і поліція. Вийшло, Слуги живуть в світі мультиків, а народ за воротами дивиться про них правду, від якої вони відгородилися.

І це все відбувалося приблизно на тому самому місці, де 1 грудня 2013 року шеренга Нацгвардії  перекрила дорогу учасникам протесту проти Януковича.

І тоді теж влада була міцна як ніколи, і замість того, щоб намагатися почути і зрозуміти, просто відгородилася шеренгою бійців.

І тоді теж влада брехала, і тоді теж цю брехню і беззаконня очолював нинішній заступник голови офісу президента Олег Татаров, тодішній спікер МВС.

Я думаю, що це фото дуже символічно показує що собою представляє влада Володимира Зеленського – дитячий майданчик, на якому хитрі придворні крутять для президента дитячі мультфільми і катають його на каруселях, відгородившись від реальних проблем рядами охоронців.

Ось тільки є одна неприємна звістка для президента – бійці дуже уважно слухали фільм про офшори Зеленського, і багато сміялися. Чи будуть вони знову виконувати накази Татарова через 8 років і битися вже за цього президента?

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.